Henkilökunta

Toimitusjohtaja Risto Tsutsunen

Risto Tsutsunen, RTS
Asema: toimitusjohtaja
Koulutus: Sähköinsinööri / 1984
Työpaikkakunta: Kuopio
Puhelinnumero:  0400 332 317
Sähköposti: risto.tsutsunen@tct.fi

Jari Nieminen, JNI
Asema: projektipäällikkö
Koulutus: Sähköinsinööri / 1989
Työpaikkakunta: Helsinki
Puhelinnumero: 040 504 5751
Sähköposti: jari.nieminen@tct.fi

Sami Evola, SEV
Asema: telesuunnittelija
Koulutus: Insinööri AMK (sähkö- ja tietotekn.) / 2007
Työpaikkakunta: Helsinki
Puhelinnumero: 040 707 6755
Sähköposti: sami.evola@tct.fi

Heikki Tarvainen, HTA
Asema: projektipäällikkö
Koulutus: Tietoliikenne DI / 1995
Työpaikkakunta: Helsinki
Puhelinnumero: 040 591 4411
Sähköposti: heikki.tarvainen@tct.fi

Ville Lausamo, VLA
Asema: telesuunnittelija
Koulutus: Insinööri AMK (sähkövoimatekn.) / 2002
Työpaikkakunta: Helsinki
Puhelinnumero: 0400 191 717
Sähköposti: ville.lausamo@tct.fi

Marko Nyman, MNY
Asema: telesuunnittelija
Koulutus: Sähkötekniikka DI / 2007
Työpaikkakunta: Helsinki
Puhelinnumero: 040 756 4867
Sähköposti: marko.nyman@tct.fi